Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Usługa

dobra jakość Dioda LED przenosząca światło główne na sprzedaż
dobra jakość Dioda LED przenosząca światło główne na sprzedaż
Jestem klientem z USA, kupiłem światła wiązki i panele led, jakość jest bardzo dobra, a obsługa jest doskonała.

—— Alex

dziękuję, mam towary, dziękuję.

—— Czerwiec doran

po sprzedaży bardzo ładne, lepszy ekran niż inne fabryki, jesteś najlepszy.

—— Robert Lopez

Im Online Czat teraz

Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd.

1 2 3
Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd. Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd. Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : Cheng Wen
Ilość pracowników : 80~100
Coroczne wyprzedaże : 8,000,000-10,000,000
Rok założenia : 2012
pc Export : 90% - 100%
GUANGZHOU CHENG WEN TECHNOLOGIA FOTOGRAFICZNA, LTD, członek China Entertainment Technology Association (kierowana przez Ministerstwo Kultury, ChRL), jest profesjonalnym producentem specjalizującym się w projektowaniu, produkcji, sprzedaży i marketingu serii reflektorów scenicznych, głośników i akustyki. Jednocześnie jesteśmy profesjonalni w tworzeniu i dostosowywaniu różnych projektów scenicznych, takich jak mega disco, klub nocny, sala balowa Karaoke, sala multimedialna, nadawanie / emitowanie muzyki w tle itp.

Mamy ponad 200 odmian produktów, począwszy od ruchomej głowy, skaning Lightings, śledzić punkty, lasery, oświetlenie zewnętrzne, oświetlenie programowe, oświetlenie gobo, lampy, diody LED, głośniki, wzmacniacze itp. W miarę udoskonalania naszego systemu zarządzania produkcją i systemu kontroli jakości, optymalizacji łańcuchów dostaw surowców, nasza produktywność i jakość produktów uległy dalszej poprawie. Wiele z naszych produktów uzyskało certyfikaty CE i Rohs.

Od momentu powstania, z bogatym doświadczeniem w projektowaniu, bogatych zasobach produktów oraz profesjonalnych i wiernych usług posprzedażnych, spełnialiśmy wymagania od dużej liczby klientów, dostarczając rozwiązania z perfekcyjnymi oświetleniami i akustykami oraz zdobywając dobrą reputację i zaufanie od każdego profesjonalnego domu i klientów z zagranicy, które serwowaliśmy.

Jako aktywny i agresywny zespół e-ntestu wierzymy, że "dobra jakość to życie firmy". Z zasadą "innowacji i rozwoju, postępu w kierunku świata", szczerze oczekujemy na stworzenie naszej wspaniałej przyszłości z Tobą --- naszych wybitnych klientów, krajowych i zagranicznych.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Tina Chan

Tel: 86-1322-6796065

Faks: 86-020-8137-4252

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)