Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Dioda LED przenosząca światło główne na sprzedaż
dobra jakość Dioda LED przenosząca światło główne na sprzedaż
Jestem klientem z USA, kupiłem światła wiązki i panele led, jakość jest bardzo dobra, a obsługa jest doskonała.

—— Alex

dziękuję, mam towary, dziękuję.

—— Czerwiec doran

po sprzedaży bardzo ładne, lepszy ekran niż inne fabryki, jesteś najlepszy.

—— Robert Lopez

Im Online Czat teraz
1 2 3 4
Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd. Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd. Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd. Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd.
36*10w zoom
beam 330w
beam 230w
led screen

36*10w zoom

beam 330w

beam 230w

led screen

 • Linia produkcyjna
  Centrum produkcji


  Excellence tworzy wiodący produkt
  Centrum produkcji jest podstawą firmy CHENG WEN, która stworzyła kilka doskonałych działów zarządzania funkcjami, posiada setki profesjonalnych pracowników technicznych, które są gwarancją produktów firmy CHENG WEN.

  W całym systemie zarządzania produkcją: Jesteśmy głęboko przekonani, że jest to sposób na rozwój nowoczesnego przedsiębiorstwa, opierając się na zaawansowanym zarządzaniu naukowym. Firma CHENG WEN zainwestowała dziesiątki milionów w zakup międzynarodowych zaawansowanych urządzeń, takich jak naciskarka CNC, giętarka CNC, centra obróbkowe CNC, a także nowe, przywożone tokarki CNC i ustanowione elektroniczne, wolne od pyłu warsztaty o wysokim standardzie, wprowadziły międzynarodowy postęp urządzeń technologicznych, takich jak maszyny SMT, lutowanie falowe, lutowanie reflow, wkłady elementów automatycznych i elektroniczne urządzenia drukujące itp. CHENG WEN ma ponad 20 zaawansowanych linii montażowych, wszystkie warsztaty są wyposażone w klimatyzator centralny, środowisko dla pracowników, wielkość i zaawansowanie Warsztatów Obróbki Sprzętowej NC, Warsztat Gotowych Produktów i Elektroniczne Warsztaty są liderem branży.

  Zespół firmy CHENG WEN kieruje się "dostarczaniem klientom najlepszych produktów i usług" jako wiecznej misji dla przedsiębiorstwa, "gdzie jest etap, jest CHENG WEN" jako ostateczny cel. CHENG WEN wierzy, że "jakość pochodzi od szczegółów, szczegóły decydują o wszystkim". Od momentu utworzenia produktu do procesu produkcyjnego i serwisu posprzedażowego firma CHENG WEN nalega na każdy szczegół i w pełni wdroży system zarządzania jakością ISO9001. W 2015 roku firma CHENG WEN zainwestowała miliony w system zarządzania zasobami informacyjnymi i zasobami przedsiębiorstwa ERP, dzięki czemu uzyskiwanie większej skuteczności, współpracy i zjednoczenia w zakresie zamówień, produkcji, dostaw, informacji zwrotnej o marketingu oraz usług posprzedażnych przedsiębiorstwa. W ostatnich latach wprowadziliśmy koncepcję zarządzania z wyprzedzeniem, w pełni importowaną chudą produkcję, zarządzanie docelami, kontrolę procesu, są skuteczne.

  Centrum Produkcji opowiadało się za pojęciem selekcji pracowników: wybieraniu odpowiedniej osoby, zatrudnieniu właściwej osoby, tolerowaniu, kultywowaniu, ufaniu, zachowaniu pracowników; kluczową kulturę: stworzenie organizacji uczenia się, budowanie rygorystycznego i wydajnego zespołu pracy, a także stworzenie zjednoczonej, harmonijnej atmosfery rodzinnej, kształtowanie nowej twarzy CHENG WEN, budowanie nowego miejsca luminescencyjnego całego przemysłu.

 • OEM / ODM
 • R & D
  R & D, centrum pracochłonne i innowacyjne, działa jako silna kopia zapasowa dzieł sztuki. Obecnie pracuje w R & D ponad 120 osób, co stanowi 20% całej firmy, wśród których 10% jest na poziomie magisterskim lub lekarskim, a 50% stopnia licencjata.
  Co roku Fine Art inwestuje 8% wolumenu sprzedaży w badania i rozwój, aby poprawić zarówno oprogramowanie, jak i sprzęt. Jeśli chodzi o oprogramowanie, Fine Art wprowadziła autoryzowany projekt oprogramowania i systemu PDM (Product Data Management), który ma wartość ponad 5 milionów RMB. Jeśli chodzi o sprzęt, Fine Art posiada najwyższej klasy sprzęt IT, profesjonalne narzędzia projektowania i projektowania oraz sprzęt do testowania.

  W ramach wielkiego wysiłku badawczo-rozwojowego Fine Art przyznało 210 zatwierdzonych patentów na temat wiedzy, w tym 21 patentów na wynalazki, 45 patentów wzorów użytkowych, 75 praw autorskich do oprogramowania i 69 patentów na projekty. Wiele produktów osiągnęły Nagrody niezależnych innowacji w Guangdong i Guangdong High-Tech produktów; Wiele osób zdobyło nagrodę Guangzhou Science and Technology Progress; W 2016 r. Ośrodek badawczo-rozwojowy został nazwany Guangzhou centrum technologii komunalnych przedsiębiorstw, Guangzhou miejskich ośrodków badawczych i rozwojowych.

  R & D planuje utworzenie w ciągu 3-5 lat ośrodka technologicznego, centrum projektowego i stacji doktora habilitowanego, w celu wprowadzenia zaawansowanych techników i personelu wysokiego szczebla w zarządzaniu. Dzięki konsekwentnemu wysiłkowi wszystkich pracowników R & D, Fine Art oferuje najlepsze produkty dla klientów.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Tina Chan

Tel: 86-1322-6796065

Faks: 86-020-8137-4252

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)