Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd. Kontrola jakości

Jestem klientem z USA, kupiłem światła wiązki i panele led, jakość jest bardzo dobra, a obsługa jest doskonała.

—— Alex

dziękuję, mam towary, dziękuję.

—— Czerwiec doran

po sprzedaży bardzo ładne, lepszy ekran niż inne fabryki, jesteś najlepszy.

—— Robert Lopez

Im Online Czat teraz
QC profilu


Excellence tworzy wiodący produkt
Centrum produkcji jest podstawą firmy CHENG WEN, która stworzyła kilka doskonałych działów zarządzania funkcjami, posiada setki profesjonalnych pracowników technicznych, które są gwarancją produktów firmy CHENG WEN.

W całym systemie zarządzania produkcją: Jesteśmy głęboko przekonani, że jest to sposób na rozwój nowoczesnego przedsiębiorstwa, opierając się na zaawansowanym zarządzaniu naukowym. Firma CHENG WEN zainwestowała dziesiątki milionów w zakup międzynarodowych zaawansowanych urządzeń, takich jak naciskarka CNC, giętarka CNC, centra obróbkowe CNC, a także nowe, przywożone tokarki CNC i ustanowione elektroniczne, wolne od pyłu warsztaty o wysokim standardzie, wprowadziły międzynarodowy postęp urządzeń technologicznych, takich jak maszyny SMT, lutowanie falowe, lutowanie reflow, wkłady elementów automatycznych i elektroniczne urządzenia drukujące itp. CHENG WEN ma ponad 20 zaawansowanych linii montażowych, wszystkie warsztaty są wyposażone w klimatyzator centralny, środowisko dla pracowników, wielkość i zaawansowanie Warsztatów Obróbki Sprzętowej NC, Warsztat Gotowych Produktów i Elektroniczne Warsztaty są liderem branży.

Zespół firmy CHENG WEN kieruje się "dostarczaniem klientom najlepszych produktów i usług" jako wiecznej misji dla przedsiębiorstwa, "gdzie jest etap, jest CHENG WEN" jako ostateczny cel. CHENG WEN wierzy, że "jakość pochodzi od szczegółów, szczegóły decydują o wszystkim". Od momentu utworzenia produktu do procesu produkcyjnego i serwisu posprzedażowego firma CHENG WEN nalega na każdy szczegół i w pełni wdroży system zarządzania jakością ISO9001. W 2015 roku firma CHENG WEN zainwestowała miliony w system zarządzania zasobami informacyjnymi i zasobami przedsiębiorstwa ERP, dzięki czemu uzyskiwanie większej skuteczności, współpracy i zjednoczenia w zakresie zamówień, produkcji, dostaw, informacji zwrotnej o marketingu oraz usług posprzedażnych przedsiębiorstwa. W ostatnich latach wprowadziliśmy koncepcję zarządzania z wyprzedzeniem, w pełni importowaną chudą produkcję, zarządzanie docelami, kontrolę procesu, są skuteczne.

Centrum Produkcji opowiadało się za pojęciem selekcji pracowników: wybieraniu odpowiedniej osoby, zatrudnieniu właściwej osoby, tolerowaniu, kultywowaniu, ufaniu, zachowaniu pracowników; kluczową kulturę: stworzenie organizacji uczenia się, budowanie rygorystycznego i wydajnego zespołu pracy, a także stworzenie zjednoczonej, harmonijnej atmosfery rodzinnej, kształtowanie nowej twarzy CHENG WEN, budowanie nowego miejsca luminescencyjnego całego przemysłu.

Certyfikaty
 • Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd.

  Standard:CE

  Numer:BST16088203A0001Y-1SC

  Data wydania:2016-08-29

  Data wygaśnięcia:2036-08-29

  Zakres / piecyk:All the Moving Head Light

  Wydane przez:Shenzhen BST Technology Co., Ltd.

 • Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd.

  Standard:CE

  Numer:BST16088203A0002Y-1EC

  Data wydania:2016-08-29

  Data wygaśnięcia:2036-08-29

  Zakres / piecyk:All the Par Light and Moving Light

  Wydane przez:Shenzhen BST Technology Co., Ltd.

 • Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd.

  Standard:CE

  Numer:BST16065206A0001Y-1EC

  Data wydania:2016-06-29

  Data wygaśnięcia:2036-06-29

  Zakres / piecyk:All the LED Screen

  Wydane przez:Shenzhen BST Technology Co., Ltd.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou chengwen photoelectric technology co.,ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Tina Chan

Tel: 86-1322-6796065

Faks: 86-020-8137-4252

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)